Wspólnie z Narodowym Instytutem Dziedzictwa zapraszamy 11.12.2017 r. (poniedziałek) na konferencję podsumowującą dotychczasowe doświadczenia zebrane wramach programu „Wolontariat dla dziedzictwa”.

To właśnie dzięki niemu mogliśmy od czerwca do października w tym roku zorganizować trzy obozy poświęcone katalogowaniu detali ulic Piotrkowskiej i Gdańskiej oraz zorganizować wspólnie z wolontariuszami I Ogólnopolski Festiwal Detalu Architektonicznego #detalfest. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim Uczestnikom i Uczestniczkom za ich pracę!

Poniedziałkowa konferencja w Warszawie będzie okazją do spotkania ludzi, którzy dostrzegają wartość idei wolontariatu dla dziedzictwa. Będzie także możliwością wymiany doświadczeń i pokazania dobrych przykładów – po to, aby zachęcić do intensywnego włączania się w wolontariat na rzecz dziedzictwa. Przedstawiane przykłady pokażą, że praca wolontariusza jest nie tylko ważnym wkładem na rzecz dobra wspólnego, ale także niezapomnianą przygodą, wartościową lekcją i olbrzymim kapitałem zdobytych doświadczeń. Specjalną atrakcją będzie premiera filmu „Powód do dumy”, w którym pośród innych pojawia się również i nasz projekt. Szczegółowy program możecie znaleźć pod linkiem.

Data konferencji: 11 grudnia 2017 r.

Miejsce konferencji: Warszawa, Centrum Kreatywności Targowa, ul. Targowa 56

Nie zapomnijcie się zarejestrować!