Z wielką radością możemy ogłosić, że nasza zbiórka na wydanie pierwszej detalowej gry o Łodzi osiągnęła sukces! Udało nam się zebrać 131% zakładanego celu, dzięki czemu do gier będziemy mogli dołączyć koszulki. Jesteśmy bardzo wdzięczni i szczęśliwi i pragnęlibyśmy gorąco podziękować wszystkim 170 Wspierającym oraz Sponsorom, wśród których znalazły się firmy 3D Architekci, Design Lab Group, BZB Projekt Zarządzanie w Budownictwie, Centralne Muzeum Włókiennictwa i P.H.U. Dytrych.

Przed nami końcówka produkcji gier, ich konfekcjonowanie i wysyłka do Wspierających i 296 instytucji edukacji, kultury i NGOsów. Przeszkolimy też nauczycieli i zorganizujemy wizyty wolontariuszy, grających w szkołach z dzieciakami.

Nasz projekt nie powiódłby się, gdyby nie wsparcie Narodowego Instytutu Dziedzictwa i Urzędu Miasta Łodzi. Dziękujemy za całe zaufanie, jakim nas obdarzono i postaramy się zrobić wszystko, by byli Państwo zadowoleni z efektów naszej pracy. Tymczasem zachęcamy do przejrzenia detalowej oferty na październik, kiedy bardzo dużo się u nas dzieje.