Mili! Czy są tu jacyś miłośnicy architektury? Jest seria nagród, w tym nagrody gwarantowane do wygrania! Mało tego, jest też nagroda specjalna – ekskluzywna, detalowa wycieczka dla 1 osoby.

Zacznijmy jednak od początku – szykuję właśnie bezpłatne materiały i rozwiązania dla Was, które będą odpowiedzią na wszystkie potrzeby i pytania, które zadajecie mi w komentarzach, wiadomościach oraz na wycieczkach i spotkaniach – właściwie każdego dnia.

Ponieważ chciałabym jak najlepiej je dla Was przygotować i dopasować do Waszych potrzeb, postanowiłam stworzyć krótką ankietę, by zebrać w jednym miejscu wszystkie Wasze pytania, prośby i refleksje.

Aby zmotywować jak najwięcej z Was do jej wypełnienia, przygotowałam dwa typy nagród:

1. Każda osoba, która wypełni ankietę otrzyma nagrodę gwarantowaną – premierowy e-book o witrażach jednej z łódzkich kamienic o wartości 19,99 zł.

2. Nagroda specjalna przypadnie 1 osobie, za najbardziej szczerą i szczegółową odpowiedź: będzie to bezpłatna detalowa wycieczka po wybranej przez nią trasie w formule 1:1 (z opcją zabrania znajomych) o wartości 500 zł.

Tutaj znajdziecie link do krótkiej ankiety – nie zwlekajcie, czas macie tylko do końca weekendu (zamykam zapisy odpowiedzi w niedzielę o 23.59).

Nagrody gwarantowane zostaną rozesłane w przyszłym tygodniu, a zwycięzcę (lub zwyciężczynię) nagrody specjalnej ogłoszę 5.07!

Wypełnijcie ankietę i oczekujcie dalszych informacji. Szykuję dla Was coś wyjątkowego 🙂