Lubisz architekturę i rzeźbę? Chętnie spacerujesz po Łodzi? Znasz ciekawe miejsca, o których chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej? Świetnie się składa!

W tym roku Maria od Detali (czyli Łódzki detal) oraz Centrum Regio zapraszają do wspólnego stworzenia programu detalowych atrakcji. Zachęcamy do wybrania 2 tras ze spisu już istniejących szlaków oraz do zgłoszenia własnych propozycji ciekawych miejsc do odwiedzenia. Najpopularniejsze wycieczki zostaną zorganizowane jeszcze w tym roku, a na bazie najciekawszych propozycji nowych miejsc przygotujemy dwa premierowe spacery!

Co trzeba zrobić, żeby zgłosić swoją propozycję i wybrać ulubione trasy? To proste! Wystarczy wziąć udział w ankiecie online. Zajmie Wam ona nie więcej, niż 2 minuty, chyba, że rozpiszecie się w propozycjach miejsc do odwiedzenia – wtedy chwilę więcej 😉 Jeśli wolicie – możecie napisać do nas maila lub zadzwonić – wszystkie dane znajdziecie w formularzu kontaktowym na stronie.

Tymczasem przypominamy, że dostępny jest harmonogram wycieczek na 2 półrocze 2022 r. Zachęcamy też do dołączenia do wydarzenia na Facebooku, bo tam najszybciej komunikujemy się z odbiorcami 🙂