Dziś dzielę się z Wami moim marzeniem: chcę stworzyć Detalowy Atlas Polski i potrzebuję do tego Waszego wsparcia. Chcę odwiedzić wszystkie polskie miasta wojewódzkie (jest ich 18) i zgromadzić bazę ich najciekawszych detali – zaczynając od zoomorficznych, czyli przedstawiających zwierzęta. Potrzebuję środków na przejazdy, noclegi i wyżywienie, a efekt skali powoduje, że robi się z tego spora kwota. Wierzę jednak, że gdy poznacie mnie lepiej, uznacie, że warto mi zaufać i dostrzeżecie sens, rozmach i piękno tej niesamowitej przygody, której możecie stać się częścią.

Zdecydowałam się zorganizować zrzutkę na każdy wyjazd po kolei – tak, żebyście mogli sprawdzić, czy dzielę się z Wami wartością, którą warto wesprzeć 🙂 Zaczynam od Krakowa, który odwiedzę w sierpniu, potem na rozpisce są Katowice i Rzeszów.

Kolejne miasta będą dodawane sukcesywnie – zakładam, że odwiedzenie i opracowanie materiałów z jednego zajmie mi za każdym razem ok. 2 miesięcy, stąd taki harmonogram. Zachęcam do wsparcia najbliższych trzech podróży:

SIERPIEŃ 2024: Kraków

PAŹDZIERNIK 2024: Katowice

GRUDZIEŃ 2024: Rzeszów

Kolejne miasta niebawem! 🙂

Jeśli przekonałam Cię do wsparcia tej inicjatywy, pragnę bardzo podziękować Ci za decyzję, by mi zaufać i wspomóc realizację mojego wielkiego marzenia. Efektami jego spełnienia z radością podzielę się z detalową społecznością, do której też należysz. Mam nadzieję, że obserwowanie efektów mojej pracy i otaczającej Cię architektury wniesie do Twojego życia wiele piękna, satysfakcji oraz pozytywnych zaskoczeń. Jeszcze raz dziękuję!