Oferta komercyjna

Świat architektury stwarza liczne możliwości promocji i rozwoju potencjału instytucji. Poniżej przedstawiamy skrótowe zestawienie propozycji wykorzystania ornamentyki łódzkich budynków do promocji Państwa firm i przedsięwzięć, zarówno w formie eventów, oprawy wizualnej, jak i materiałów o charakterze reklamowym.

Wycieczki

Naszą specjalnością są detalowe wycieczki. Oferujemy 17 gotowych tras do wyboru oraz możliwość ułożenia spersonalizowanej wycieczki stworzonej pod kątem potrzeb konkretnej grupy.

Wycieczkowe menu (koszt dla grupy do 15 osób – 150 zł):

1. Detale modernistyczne Śródmieścia

2. Detale modernistyczne Starego Polesia i okolic

3. Zwierzęta Starego Polesia

4. Rośliny Starego Polesia

5. Postaci Starego Polesia

6. Zwierzęta Śródmieścia

7. Rośliny Śródmieścia

8. Postaci Śródmieścia

9. Szlak Atlasów i Kariatyd

10. Detale Bałut

11. Detale Górnej

12. Szlak Mafii Kwiatowej – wycieczka wyobrażona

13. Szlak Bractwa Słowiańskiego – wycieczka wyobrażona

14. Szlak okien, drzwi i bram

15. Szlak detali użytkowych

16. Detale ulicy Piotrkowskiej

17. Szlak piwnej Łodzi (możliwość połączenia z degustacją 10 piw w Piwotece, koszt uczestnictwa – 30 zł/os)

Wydarzenia – integracja szlakiem detali

Organizacja i przeprowadzenie wydarzeń/eventów firmowych w oparciu o detal architektoniczny. Oferujemy szeroką gamę atrakcji – od wykładów, przez wycieczki, gry miejskie, questingi, warsztaty dla dzieci i dorosłych, aż po wycieczki połączone z degustacją lokalnych alkoholi z Browaru Piwoteki Narodowej, z którą współpracujemy.

Przygotowanie materiałów wizualnych

Opracowanie na potrzeby prezentacji, publikacji, nośników reklamowych zdjęć detali architektonicznych z łódzkich elewacji oraz wnętrz (z naciskiem na architekturę pałacową i rezydencjonalną).

Nośniki reklamowe

Opracowanie w formie elektronicznej (przykładowo: strona www, pdf, aplikacja) i/lub drukowanej folderów/innych nośników promujących daną branżę lub zagadnienie przez pryzmat lokalnych detali architektonicznych. Przykładem mogą być motywy przemysłowe, marynistyczne, zwierzęce, związane z transportem, modą, ogrodnictwem, branżą spożywczą, etc.
Utworzenie produktu/linii zindywidualizowanych pamiątek promujących firmę/branżę/zagadnienie poprzez detal architektoniczny, np. widoczny na fasadzie nieruchomości należących do firmy. Oferujemy szeroki wybór nośników od konwencjonalnych, takich jak karty pocztowe, foldery, magnesy, po bardziej egzotyczne – takie jak wydawnictwa albumowe, gry planszowe, karciane, komputerowe czy wycinane laserowo makiety konkretnych nieruchomości.
Powyższe zestawienie nie wyczerpuje naszych pomysłów na promocję Państwa potencjału – o możliwych zakresach współpracy chętnie porozmawiamy na żywo.

Zapraszamy do KONTAKTU!