Oferta komercyjna

Świat architektury stwarza liczne możliwości promocji i rozwoju potencjału instytucji. Poniżej przedstawiamy skrótowe zestawienie propozycji wykorzystania ornamentyki łódzkich budynków do promocji Państwa firm i przedsięwzięć, zarówno w formie eventów, oprawy wizualnej, jak i materiałów o charakterze reklamowym.

Wydarzenia – promocja i integracja szlakiem detali

Organizacja i przeprowadzenie wydarzeń/eventów firmowych w oparciu o detal architektoniczny. Oferujemy szeroką gamę atrakcji – od wykładów, przez wycieczki, gry miejskie, questingi, warsztaty dla dzieci i dorosłych, aż po wycieczki połączone z degustacją lokalnych alkoholi z Browaru Piwoteki Narodowej, z którą współpracujemy.

Przygotowanie materiałów wizualnych

Opracowanie na potrzeby prezentacji, publikacji, nośników reklamowych zdjęć detali architektonicznych z łódzkich elewacji oraz wnętrz (z naciskiem na architekturę pałacową i rezydencjonalną).

Nośniki reklamowe

Opracowanie w formie elektronicznej (przykładowo: strona www, pdf, aplikacja) i/lub drukowanej folderów/innych nośników promujących daną branżę lub zagadnienie przez pryzmat lokalnych detali architektonicznych. Przykładem mogą być motywy przemysłowe, marynistyczne, zwierzęce, związane z transportem, modą, ogrodnictwem, branżą spożywczą, etc.
Utworzenie produktu/linii zindywidualizowanych pamiątek promujących firmę/branżę/zagadnienie poprzez detal architektoniczny, np. widoczny na fasadzie nieruchomości należących do firmy. Oferujemy szeroki wybór nośników od konwencjonalnych, takich jak karty pocztowe, foldery, magnesy, po bardziej egzotyczne – takie jak wydawnictwa albumowe, gry planszowe, karciane, komputerowe czy wycinane laserowo makiety konkretnych nieruchomości.
Powyższe zestawienie nie wyczerpuje naszych pomysłów na promocję Państwa potencjału – o możliwych zakresach współpracy chętnie porozmawiamy na żywo.

Zapraszamy do KONTAKTU!